Lehké křupnutí čokoládové polevy a pak už jen nekonečná slast, kdy se ledová pochoutka pozvolna rozplývá na jazyku. Kdo by si odepřel takové blaho uprostřed slunečného dne? Zmrzliny Milka jsou stvořené právě pro takový zážitek.

Bohatá porce té nejjemnější čokolády je základem zmrzlin Milka na dřívku. Čokoláda prosypaná drcenými mandlemi v luxusním spojení s vanilkovou zmrzlinou, lehce promíchanou karamelem – to je Milka Mandle a karamel. Vanilkovou zmrzlinu s mléčnou čokoládou uvnitř a vrstvu polevy z mléčné čokolády na povrchu objeví labužníci v klasice Milka Vanilka a čokoláda. Bohaté křupnutí v každém soustu si užijí s Milkou Crunchy Chocolate, kde se skvěle doplňují vanilková a čokoládová zmrzlina z alpského mléka s polevou z mléčné čokolády, prosypanou drcenými slanými sušenkami. Všechny příchutě Milka na dřívku jsou k dostání za cenu 31,90Kč.

 

Originálem z dílny Milka je pak kornout Milka, kde je porce mléčné čokolády zalitá uvnitř kornoutu a na povrchu obklopená vanilkovou zmrzlinou s kousky čokolády a zmrzlinou s čokoládou. To vše zabalené v delikatesní oplatce. Kornout Milka je k dostání za 29,90Kč.

Hodnocení 3.00 z 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *